To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:
MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY
Miejsce pracy: NIEMCY, KOBLENZ, FRANKFURT NAD MENEM
POSZUKUJEMY DLA NASZEGO KONTRAHENTA PRACOWNIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH
PRACA OD 24.08.2020 TYLKO DLA MĘŻCZYZN / MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA GRUP

*STANOWISKO: MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY*

Opis stanowiska:
• Obsługa wózka widłowego w obrębcie obszaru magazynowego
• Załadunek i rozładunek materiałów/gotowych produktów - koła samochodowe
• Montaż kół
• Przyjmowanie i wydawanie materiałów zgodnie z dokumentacją
• Stosowanie się do przepisów bhp
• Komunikacja z innymi działami np. Linia produkcyjna

Wymagania:
• Umiejętność obsługi wózka widłowego - doświadczenie udokumentowane certyfikatem
• Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
• Dyspozycyjność do pracy od zaraz
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - na rok
• Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Wynagrodzenie zawsze na czas / €
• Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

  • Dodane o 12:53, 9 września 2020
  • Wyświetleń:927
  • ID ogłoszenia: 621901071

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja