To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gliwice.

Praca dla Pań z własnym samochodem - magazyn

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:
Praca dla Pań z samochodem
Miejsce pracy: NIEMCY, Akwizgran
Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko - MAGAZYNIER -

PRACA DLA PAŃ Z WŁASNYM SAMOCHODEM / PRACA OD JUŻ
MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W KILKA OSÓB
OPIS STANOWISKA:
• Pakowanie/komisjonowanie/zbieranie zamówień
• Przygotowywanie do wysyłki zamówień - sklep internetowy /
• Drobne produkty
• Prace porządkowe na magazynie

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dyspozycyjność do pracy od zaraz
• Umiejętność pracy w zespole
• Dostosowanie się do procedur
• Znajomość j. Angielskiego lub niemieckiego - mile widziane
• Własny samochód

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Wynagrodzenie zawsze na czas / €
• Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

  • Dodane o 11:02, 16 września 2020
  • Wyświetleń:1011
  • ID ogłoszenia: 628809464

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja