Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska

Pakowanie i układanie kartonów z warzywami i owocami na paletach.

Ogólne prace magazynowe.

Wymagania stanowiska

dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu od zaraz

sumienność i chęć do pracy

umiejętność organizacji pracy własnej

podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

pomoc w organizacji zakwaterowania

wsparcie polskiego koordynatora

wynagrodzenie zawsze na czas

liczne premie i bonusy!

  • Dodane o 12:48, 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1379
  • ID ogłoszenia: 619488264

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Gliwice, Śląskie, Śródmieście

O firmie
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej działająca od kilkunastu lat na terenie całych Niemiec, nadzoruje i koordynuje obecnie pracę około 2000 pracowników, oferując przy tym zakwaterowanie na terenie Niemiec, ubezpieczenie oraz zwrot kosztów transportu, jak i stałą opiekę i doradztwo ze strony koordynatorów polsko- i niemieckojęzycznych. Zapewniamy przyjazne miejsca pracy, gdzie delegowani przez nas pracownicy mogą nie tylko uzyskać konkurencyjne zarobki, ale również i doświadczenie zawodowe, dające w przyszłości szersze perspektywy zawodowe w kraju i za granicą.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika BERYL