AGENCJA PRACY BERYL JOB CENTER zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec

Opis stanowiska

  • koszenie i pielęgnacja terenów zielonych,

  • przycinanie żywopłotów,

  • przycinanie drzew, sadzenie sadzonek

  • czyszczenie chodników/ sprzątanie na zewnątrz

  • usuwanie chwastów.

  • obsługa małych urządzeń: kosiarki, piła spalinowa, podkaszarka, kosa spalinowa etc.

Wymagania stanowiska

  • systematyczność, dokładność,

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • czynne prawo jazdy,

  • chęci do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • pomoc w organizacji zakwaterowania

  • wsparcie polskiego koordynatora

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • liczne premie i bonusy!

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm BERYL z siedzibą w Opolu." Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.

  • Dodane o 08:50, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:842
  • ID ogłoszenia: 613350345

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Gliwice, Śląskie, Śródmieście

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja